Vet Medica Hakkımızda

Hakkimizda

Neden Biz?

Kliniğimiz; ultrason, hemogram, biyokimya, röntgen (CR), yoğun bakım ünitesi gibi bir çok alanda minik dostlarımıza kapılarını açmaktadır. Bu cihazlar ve uzman kadromuzla bize teslim ettiğiniz canlıların sağlık ve refahını korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmenin gururunu yaşamaktayız. Ayrıca minik dostlarımıza sunduğumuz hizmete her zaman ulaşabilmeniz için Üsküdar’da 7/24 acil servis hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra Dahiliye bölümünde uzman danışman hizmetiyle de Vetmedica Veteriner Kliniği farkındalığını yaratmıştır.

Vizyonumuz,
Vetmedica Veteriner Kliniği, vermekte olduğu hizmetlerle yalnızca Üsküdar’da değil, tüm İstanbul ve çevrelerinde de adından söz ettirmeyi ilk hedefi olarak belirlemiştir. Her zaman bilimi ve teknolojiyi referans alarak büyümek, üretmek, gelişmek ve kurumsallaşmak önceliklerimiz arasındadır. Diğer dünya ülkelerindeki hayvan tedavi ve tanı yöntemlerini de takip ederek güncel ve doğru bilgileri öğrenerek uygulamaya çalışmaktayız.

7/24 hizmet anlayışıyla hayvanseverlere her zaman kapılarımızın açık olduğunu vurgulayarak, değerli dostlarımızı kliniğimize bekliyoruz…

ACİL DURUMLARDA HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN